KONST / Litografier / Färglitografi 9917170
nr 991 7170
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Dan Nygård (f. 1943), komposition, signerad, ramens innermått: 39x29
Dan Nygård, född 1943 i Dalarna, svensk målare.
måndag 2 november 2015
kl 18:33:27